אודות GearBest

מדריך רכישה: צ’ק ליסט

מכס

תנאי ביטוח

במהלך סיום הרכישה קיימת האפשרות להוסיף ביטוח. אנו ממליצים להוסיף ביטוח להזמנות בסך כולל העולה על 100 שקלים. הזמנות עם ביטוח יזוכו באופן מלא כולל דמי הביטוח במידה וההזמנה תוגדר כחסרה על ידי חברת המשלוח. הזמנות בסך כולל העולה על 100 שקלים אשר אינן מבוטחות, עלולות שלא לקבל החזר כספי מלא (בדרך כלל כ- 50%) במקרה של אובדן.

אחריות

כלל המוצרים נמצאים במסגרת אחריות של שנה אם לא צויין אחרת במסמכי המוצר. בנוסף, ישנה האפשרות להחזיר את המוצר במסגרת זמן של 45 ימים מרגע קבלת המוצר במידה ואינכם מרוצים מרכישתכם

הכנות טרם משלוח

זמני המשלוח מהמחסנים של סין והונג קונג מופיעים בעמוד המוצר. במהלך עונת העומס (תקופת החגים בסין) עלולים להיות עיכובים בעקבות תנועה כבדה של משלוחים. תוכלו ליצור קשר עם מוקד השירות בכתובת support.gearbest.com בכל זמן ולכל נושא: מוקד שירות הלקוחות יעניק לכם מידע נוסף לפנייתכם. תוכלו לבקש החזר כספי בכל עת וזאת בתנאי שהמשלוח טרם יצא מהמחסנים.

החזרת מוצרים

במסגרת האחריות ומדיניות החזרת המוצרים, תוכלו לשלוח את המוצר חזרה אל GearBest בסין. למרות זאת, GearBest לא תזכה את עלויות המשלוח החוזר. כדי לבצע תהליך זה, יש צורך לפתוח כרטיס בכתובת support.gearbest.com ולאחר מכן יישלח אליכם המידע והטפסים הרלוונטים לצורך החזרת המוצר לכתובת החברה. מרגע קבלת המוצר במחסני GearBest, המוצר יוחלף ויישלח בשנית או שיבוצע החזר כספי בטווח של 10-15 ימים.

תמיכה

מוקד התמיכה הרשמי של חברת GearBest זמין בכתובת האתר support.gearbest.com. כל שינוי רשמי המתבצע במהלך ההזמנה יבוצע בעזרת מוקד זה בלבד. ניתן לפתוח בקשה בשפה העברית אך זמן המענה יהיה ארוך יותר. במקרים אלו, יש להיות מדוייקים ככל האפשר בבקשתכם על מנת לפתור את הבעיה בזמן הקצר ביותר. במקרים של מוצרים פגומים, מוקד התמיכה יבקש צילומים או סרטונים של הנזק המדובר כהוכחה. על מנת לקצר את זמן הטיפול אנו ממליצים להכין מבעוד מועד את התמונות או הסרטונים ולהוסיפם לבקשתכם.

מחלוקות PayPal

במידה ותפתח על ידכם מחלוקת בעזרת פייפל כאשר המוצר טרם נשלח, GearBest תבצע החזר כספי.
במידה ותפתח על ידכם מחלוקת בעזרת פייפל כאשר המוצר נשלח, GearBest תבצע החזר כספי ברגע שהמוצר יוחזר אל מחסני החברה.

אנו ממליצים לפתוח מחלוקת רק במידה ויש צורך בהחזר כספי. אחרת, משך הטיפול והמשלוח עלולים להתעכב עד אשר המחלוקת תיפתר. מחלוקות אלו מוסיפות שכבת הגנה נוספת ללקוח בכל רכישה.

עזרה

• איתור משלוחי אקספרס ניתן לראות בעזרת DHL.com
• איתור משלוח רגיל ניתן לראות בעזרת 17track.net
• יש לכם שאלות נוספות? אל תהססו ליצור איתנו קשר בכתובת המייל – [email protected] או בפורום שלנו/צרו קשר איתי מהפורום.

Shop on GearBest Now
Back to Shipping Guide